Start Archiwum Wystawy
Wystawy
Wystawa Violetty Cholewa, Iwony Jaszczyszyn, Katarzyny Kędziora i Karoliny Piesiur 24.09. - 29.10.2010 Drukuj Email
wtorek, 02 listopada 2010 01:00

24 września w naszym domu kultury odbył się wernisaż wystawy prac Violetty Cholewa, Iwony Jaszczyszyn, Katarzyny Kędziora i Karoliny Piesiur. Pani Violetta Cholewa z zawodu jest technikiem ekonomistą ale jej największą pasją jest fotografia, malarstwo i plastyka. Prawdziwa przygoda pani Violetty z pędzlem zaczęła się od spotkania z doświadczoną malarką i to właśnie pod jej okiem stawiała swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie sztuki. Zdaniem pani Violetty: "Malarstwo tak jak fotografia jest pewną formą przygody. Pomaga wyrazić siebie, wyrzucić na zewnątrz to co w nas tkwi - przeżycia, różne emocje. Jednocześnie to odskocznia od rzeczywistości, zatrzymanie się na chwilę w tym pędzącym życiu. Najczęściej malowałam dla rodziny i znajomych jednak zostałam zachęcona by pokazać swoje prace szerszemu gronu odbiorców".

Poprawiony: sobota, 26 marca 2011 11:04
Więcej…
 
"Krajobrazy Polskie" Wystawa Prac Artystów Nieprofesjonalnych 09.08 - 15.09.2010 Drukuj Email
poniedziałek, 18 października 2010 01:00
9 sierpnia w naszym domu kultury została otwarta wystawa prac artystów nieprofesjonalnych, pn. "KRAJOBRAZY POLSKIE", pochodzących z kolekcji Stanisława Gerarda Trefonia. Kolekcja obrazów Pana Trefonia jest znakomitym uzupełnieniem zbiorów muzealnych gromadzących dorobek wielu twórców, określanych różnie - od amatorów po twórców nieuczonych i nieprofesjonalnych. Wśród prac wystawionych znajdują się dzieła takich artystów jak: Andrzeja Marcola, Piotra Goldmana, Floriana Zająca czy Barbary Bas. Nasza wystawa czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy!
 
"OSOBLIWOŚCI ŚWIATA" Wystawa Doroty Korus Drukuj Email
piątek, 30 lipca 2010 01:00
18 czerwca do 30 lipca w naszym domu kultury można oglądać wystawę plastyczną pn. "OSOBLIWOŚCI ŚWIATA" autorstwa DOROTY KORUS. Wystawa prezentuje malarstwo sakralne oraz pejzaże. Artystka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i z dużym powodzeniem uprawia malarstwo sztalugowe. Zajmuje się także projektowaniem wnętrz i witrażem. Jest artystką, która potrafi dostrzec najmniejsze szczegóły otaczającej nas rzeczywistości i wydobyć z niej to co najpiękniejsze. Ciepłe barwy jej obrazów budzą w oglądającym optymizm i pozytywnie go nastrajają. Zagłębiowska malarka uczestniczy w wielu wystawach krajowych i zagranicznych, tym razem jej obrazy znajdują się u nas i zachęcamy wszystkich do obejrzenia wystawy. Wstęp wolny!!!
 
«pierwszapoprzednia1112131415następnaostatnia»

Strona 14 z 15

facebookDzieje się ...

No images