Start Archiwum Wystawy
Wystawy
?OŁÓWKIEM PRZEZ ŚWIAT? Drukuj Email
wtorek, 21 sierpnia 2012 00:00

27 lipca nastąpiło otwarcie wystawy prac Natalii Kulisz. Natalia z Brzezin Śląskich obecnie jest studentką drugiego roku gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Rysuje od dawna, jednak techniki zaczęła uczyć się dość późno, bo dopiero w szkole średniej w trakcie przygotowań do studiów z architektury. Jej plany edukacyjne zmieniły się, jednak kurs rysunku przydał się ogromnie. W tym czasie Natalia uporządkowała swoją wiedzę i zmieniła podejście do procesu twórczego. Wystawa prezentująca rysunki i pastele o bogatej tematyce czynna jest do końca sierpnia, serdecznie zapraszamy!!!

 

 
?OLIMPIADA 1952?- OLIMPIJCZYCY Z BRZEZIN SLĄSKICH Drukuj Email
środa, 25 kwietnia 2012 14:51

23 kwietnia o godzinie 17:00 odbyło się otwarcie wystawy zorganizowanej przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich, zatytułowanej ?Olimpiada 1952 ? wybitne postacie brzezińskich olimpijczyków?. Wystawa prezentuje, obok sylwetek reprezentantów Polski na letnich Igrzyskach Olimpijskich w Helsinkach, a więc: Pawła Świętka, Szymona Sobali, Edwarda Ścigały oraz Huberta Banisza, historię sportu tejże dzielnicy.

Poprawiony: piątek, 27 kwietnia 2012 12:58
Więcej…
 
WYSTAWA MÓJ SWIAT Drukuj Email
poniedziałek, 19 marca 2012 00:00

9 marca o godz.10.30  w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich nastąpiło otwarcie wystawy  ?MÓJ ŚWIAT? autorstwa  Ludwika Wojtowicza,  pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej  w Brzezinach Śląskich .Ekspozycja prezentowała  niezwykle  barwne ,pełne skojarzeń prace wykonane pastelą i  farbą . Wszystkie prace wykonane zostały podczas terapii zajęciowej i w dużej mierze oddają  stan ducha autora.  Pan Ludwik  prezentował już wcześniej swoje prace  m.in., w galerii  w Rybniku oraz w Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich .

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 15

facebookDzieje się ...

No images