Start Archiwum Imprezy
Imprezy
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE KLUBU "KUŹNIA TALENTÓW" Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2018 15:26

Dnia 14 grudnia w naszym domu kultury odbyło się spotkanie świąteczne klubu "Kuźnia Talentów". Panie zasiadły przy odświętnym stole, udekorowanym między innymi ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Tradycyjnie jak co roku, zawitał do Pań Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Radości nie było końca. Tamtego popołudnia wszyscy wrócili do domu z uśmiechem na twarzy, ciepłym sercem i dobrymi wspomnieniami.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 17 grudnia 2018 15:30
 
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KARTKA BOŻONARODZENIOWA" Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2018 18:29

Dnia 12 grudnia w naszym domu kultury odbył się finał konkursu pn. "kartka BOŻONARODZENIOWA". Nasz konkurs skierowany był dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jego celem było rozbudzenie wrażliwości estetycznej dzieci, zaprezentowanie ciekawych technik plastycznych oraz kształtowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni estetycznej. Do naszej placówki napłynęło wiele prac, które zostały ocenione pod kątem oryginalności pomysłu, wyobraźni w zakresie przedstawienia tematu oraz precyzji wykonania. Chociaż wybór był ciężki, a wszystkie prace przepięknie wykonane, udało się wybrać laureatów. Ich lista prezentuje się następująco:

Nikodem Nadolny z MP nr 4

Agata Lubczyńska z MP nr 1

Karol Figura z MP nr 4

Leon Grabowski z MP nr 1

Szymon Wytrwał z MP nr 17

Kacper Marczak z MP nr 17

Paulina Parzniowska z MP nr 7

Amelia Tokarz z MP nr 1

Zuzanna Lasok z MP nr 7

Milena Glińska z MP nr 4

 

 
BAJTLOM O SZYCHCIE Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 15:25

Dnia 5 grudnia, dzień po uroczystej Barbórce, zawitał w naszym kultury jeden z przedstawicieli górniczej braci, Górnik z kopalni Guido. Opowiedział on przedszkolakom czym się tak właściwie górnicy zajmują, dlaczego ten zawód jest uznawany za trudny i niebezpieczny, a zarazem bardzo ważny. Podzielił się z nami również wieloma ciekawostkami na temat stroju górniczego oraz symbolicznych liczbach i wzorach na nim zawartych. W ramach zajęć artystycznych dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 12 w Piekarach Śląskich biorące udział w spotkaniu wykleiły laurkę dla górnika – może niektórzy będą mogli obdarować kogoś ze swojej rodziny.

 

Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 15:32
 
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 15:11

W tym roku w naszym domu kultury Święty Mikołaj zawitał wcześniej, bo już 4 grudnia. Impreza Mikołajowa rozpoczęła się przedstawieniem o groźnym Demrozello, który nie lubi atmosfery świąt i chce zaprzestać corocznej tradycji. Na szczęście Śnieżynka z Reniferem, wraz z pomocą obecnych dzieci, nie dopuścili do tragedii. Święty Mikołaj bezpiecznie do nas dotarł i dzieci mogły się cieszyć z otrzymanych prezentów oraz świetnej wspólnej zabawy. Wieczorne spotkanie z Mikołajem na długo zapadnie w ich pamięci.

Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 15:32
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 100

facebook


BIP