Start Archiwum Imprezy
Imprezy
BAJTLOM O SZYCHCIE Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 15:25

Dnia 5 grudnia, dzień po uroczystej Barbórce, zawitał w naszym kultury jeden z przedstawicieli górniczej braci, Górnik z kopalni Guido. Opowiedział on przedszkolakom czym się tak właściwie górnicy zajmują, dlaczego ten zawód jest uznawany za trudny i niebezpieczny, a zarazem bardzo ważny. Podzielił się z nami również wieloma ciekawostkami na temat stroju górniczego oraz symbolicznych liczbach i wzorach na nim zawartych. W ramach zajęć artystycznych dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 12 w Piekarach Śląskich biorące udział w spotkaniu wykleiły laurkę dla górnika – może niektórzy będą mogli obdarować kogoś ze swojej rodziny.

 

Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 15:32
 
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 15:11

W tym roku w naszym domu kultury Święty Mikołaj zawitał wcześniej, bo już 4 grudnia. Impreza Mikołajowa rozpoczęła się przedstawieniem o groźnym Demrozello, który nie lubi atmosfery świąt i chce zaprzestać corocznej tradycji. Na szczęście Śnieżynka z Reniferem, wraz z pomocą obecnych dzieci, nie dopuścili do tragedii. Święty Mikołaj bezpiecznie do nas dotarł i dzieci mogły się cieszyć z otrzymanych prezentów oraz świetnej wspólnej zabawy. Wieczorne spotkanie z Mikołajem na długo zapadnie w ich pamięci.

Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 15:32
 
ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY - IMPREZA DLA DZIECI Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2018 14:27

W dniu 29 listopada w naszym domu kultury odbył się Andrzejkowy bal dla dzieci. Tego wieczoru zawitały do nas kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, spotkać można było także wróżki, królewny, królewiczów, rycerzy i nie tylko ... . Dzieci doskonale się bawiły, nieustannie wirowały przy skocznych rytmach, a na naszym parkiecie podczas wspólnych pląsów robiło się kolorowo. Wszyscy uczestnicy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwil zmęczenia.

 

Poprawiony: poniedziałek, 03 grudnia 2018 16:06
 
WYJAZD KLUBU "KUŹNI TALENTÓW" Drukuj Email
wtorek, 27 listopada 2018 18:43

23 listopada uczestnicy Klubu "Kuźnia Talentów" udali się do Siemianowickiego Centrum Kultury na warsztaty rękodzieła. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Zameczku i części parku wraz z historycznymi postaciami rodziny Rheinbabenów. Po krótkiej lekcji historii był również czas na relaks w szklarni połączony z kawą i wspólnymi rozmowami. Pomimo listopadowego okresu, uczestnikom nie brakowało dobrych nastrojów, pozytywnej energii i okazji do rozwijania talentów i pasji.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2018 20:30
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 98

facebook