Start Archiwum Imprezy
Imprezy
IMPREZA Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA Drukuj Email
czwartek, 31 stycznia 2019 14:43

30 stycznia w naszym domu kultury obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Zarówno uczestnicy naszych sekcji muzycznych, jak i uczniowie z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 12 w Piekarach Śl., z tej okazji przygotowali bogaty program artystyczny dla zebranych gości. Podczas spotkania obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów z MSP nr 12 pt. "Cicha noc - historia kolędy" i wysłuchaliśmy kolęd. Z kolei, uczestnicy sekcji gitarowej zaprezentowali swoje najlepsze utwory, m.in. wysłuchaliśmy kolęd i utworów klasycznych. Dopełnieniem wspólnego muzykowania były popisy muzyczne sekcji keyboardowej. Zgromadzona publiczność nagrodziła naszych młodych artystów gromkimi brawami. Wspólnie spędzone popołudnie na długo pozostanie w pamięci występującym, jak i przybyłym gościom.

 
NOWOROCZNE SPOTKANIE KLUBU AKTYWNYCH Drukuj Email
wtorek, 29 stycznia 2019 18:43

Jak co roku uczestnicy Klubu Aktywnych działającego w naszym domu kultury 28 stycznia spotkali się by podsumować mijający rok swojej działalności i w blasku choinki złożyć sobie życzenia na Nowy 2019 Rok. Obecnością swą zaszczycili nas: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Pani Sława Umińska-Duraj i Proboszcz Parafii Brzezińskiej ks. Henryk Foik. 
Po życzeniach i wspólnie wzniesionym noworocznym toaście, nadszedł czas na część artystyczną. Przed publicznością wystąpił zespół Mariana Chrobok.
W miłym i świątecznym nastroju upłynęło nam wspólnie spędzone poniedziałkowe popołudnie.

Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2019 19:47
 
WARSZTATY "COŚ Z NICZEGO" Drukuj Email
piątek, 04 stycznia 2019 12:32

4 stycznia 2019 roku Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich zorganizował dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 12 warsztaty edukacyjno-plastyczne w ramach cyklu "Coś z niczego". Nawiązując do okresu karnawałowego. wspólnie z dziećmi wykonaliśmy barwne maski karnawałowe, a na zakończenie zajęć zaśpiewaliśmy razem piosenkę o zimowym ulubieńcu, pingwinku.

 

 
SYLWESTER 2018 Drukuj Email
środa, 02 stycznia 2019 18:41

Kolejny rok przeminął, czas zacząć nowy rozdział w życiu z nowymi postanowieniami. Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich hucznie przywitał 2019 rok. Sylwestrowa zabawa rozpoczęła się o godzinie 20:00 pyszną kolacją, a przez resztę nocy goście bawili się przy dźwiękach zespołu muzycznego Akcentis. Wszyscy radośnie przywitali Nowy Rok lampką szampana i dużymi uśmiechami, a z dworu już w pierwszej minucie 2019 dojrzeć można było przepiękne fajerwerki z wszystkich stron naszego miasta.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 100

facebook


BIP