Start Archiwum Imprezy
Imprezy
VI PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "DO....RE...MI...." Drukuj Email
wtorek, 22 marca 2011 00:43

17 marca w Dzielnicowym Domu Kultury odbył się VI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "DO...RE...MI'. Celem organizowanego przez nas konkursu było promowanie dziecięcej twórczości jak również wyszukiwanie i promocja młodych talentów. Wszyscy uczestnicy przeglądu prezentowali po dwie piosenki: piosenkę obowiązkową "Pieski małe dwa" oraz dowolną piosenkę z repertuaru Natalii Kukulskiej. Jury po wnikliwej ocenie ,wyłoniło Laureatów  w poszczególnych kategoriach.

SOLISTA:
OLIWIA PALACZ z MP nr 5 w Piekarach Śl. ( w kategorii dzieci 4 letnich)
BENIAMIN KURCOŃ   z MP  nr 1  w Piekarach Śl.( w kategorii dzieci 5 letnich)
MARTYNA KUŚ  -  z MP nr 1 w Piekarach Śl.( w kategorii dzieci 6 letnich)

ZESPÓŁ MUZYCZNY ?
ZESPÓŁ Z MP NR 17   w  Piekarach Śl.   ( w kategorii dzieci  4 letnich ), w składzie: Julka Ptak ,Oliwia Woźniok, Julia Woźniok, Paulinka Wójcik, Adrianna Labus.
ZESPÓŁ Z ZSP nr 2    w  Piekarach Śl.   ( w kategorii  dzieci 5 letnich) , w składzie: Julia Wójcik, Alicja Wójcik, Emilka Janda, Nicola Wojaczek, Oliwia Holeczek, Wanessa Bury, Izabela Krzemińska.
ZESPÓŁ  Z MSP  nr 1  w  Piekarach Śl.   ( w kategorii dzieci  6 letnich ), w składzie: Łukasz Cackowski, Alina Franielczyk, Grzegorz Pawlik, Aleksandra Rzepczyńska, Aneta Żebrowska, Oliwia Misiak

Zwycięzcom przyznano statuetki "Złotej Nutki' ,a wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom, a pedagogom oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Już  teraz wszystkich zainteresowanych  serdecznie zapraszamy  za rok?

Poprawiony: wtorek, 22 marca 2011 00:54
 
?Sztuka w Towich Rękach? ? Warsztaty Decoupage Drukuj Email
środa, 16 marca 2011 01:00

Decoupage to technika ozdabiania przedmiotów codziennego użytku takich jak szczotki, lusterka, skrzyneczki, podstawki czy donice a nawet meble. Z tą techniką dekorowania uczestnicy zajęć po raz kolejny spotkali się w naszym domu kultury 16 marca o godz. 16.00. Po krótkim wprowadzeniu i wybraniu potrzebnych materiałów ? papiery ozdobne, serwetki, pędzle, farby panie przystąpiły do pracy, w efekcie, której powstały barwne świąteczne jaja. Niezmiennie na warsztatach uczestnikom towarzyszy dobry humor, co widać też na naszych zdjęciach!!!

Poprawiony: środa, 30 marca 2011 22:07
 
"Ach te Baby" Drukuj Email
czwartek, 10 marca 2011 09:28

5 marca o godz. 17.00 w domu kultury pojawiły się same panie ,bowiem w tym dniu została zorganizowana dla nich impreza pn. "Ach ,te baby", czyli Babski Comber. Spotkanie miało charakter biesiadno-rozrywkowy. W programie wieczoru nie zabrakło również  przeróżnych konkurencji sprawnościowych i artystycznych. Wspaniałą zabawę oraz atmosferę tego wieczoru zapewnił uczestniczką tego wieczoru zapewnił zespół WESOŁĄ BIESIADA. Babski Comber od wielu lat cieszy się wśród kobiet ogromną popularnością, tak więc już teraz zapraszamy na  jego kolejną edycję  przyszłym roku. A uczestniczkom sobotniej zabawy dziękujemy za wspaniałą atmosferę !

Poprawiony: czwartek, 10 marca 2011 09:37
 
?Hej Zapusty, Zapusty? ? Pożegnanie karnawału z Klubem Aktywnych Drukuj Email
środa, 02 marca 2011 18:19

28 lutego uczestnicy Klubu Aktywnych wzięli udział w zabawie tanecznej, która była ostatnim akcentem karnawałowego szaleństwa. Kulturalno-rozrywkowa oprawa tej imprezy, to głównie przeboje z młodzieńczych lat naszych uczestników. Podczas zabawy wybrano najlepszy strój karnawałowy, który był samodzielnie wykonany lub zaprojektowany, nie zabrakło również konkursów, wspólnego śpiewania oraz dobrej atmosfery i zabawy. Wszyscy uczestnicy naszej zabawy bawili się doskonale, co widać na zdjęciach.

 
«pierwszapoprzednia91929394959697następnaostatnia»

Strona 95 z 97

facebook