Start Archiwum Imprezy
Imprezy
Mistrzostwa Piekar Śląskich Gimnazjów w Szachach Dziewcząt i Chłopców Drukuj
poniedziałek, 28 lutego 2011 01:00

28. lutego o godz. 10.00 odbyły się w naszym domu kultury Mistrzostwa Piekar Śląskich gimnazjów w szachach dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział wszystkie piekarskie gimnazja, a turniej rozegrano systemem ?każdy z każdym? w dwóch kategoriach ? drużynowo i indywidualnie.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z Miejskiego Gimnazjum 2 w składzie: Magdalena Reinsz i Marta Topol. Miejsce drugie zajęła drużyna z MG 3, trzecie ? MG 1, a czwarte ? MG 4. Indywidualnie złoto wywalczyła Marta Topol (MG 2), medal srebrny otrzymała Joanna Mikołajczyk (MG 1), a brązowy ? Magdalena Reinsz (MG 2). W zawodach chłopców Mistrzem Piekar została również drużyna reprezentująca Miejskie Gimnazjum nr 2, która wystąpiła w składzie: Aleksander Lisiecki i Grzegorz Heczko. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z MG 1, trzecie ? MG 3, a czwarte ? MG 4. Indywidualnie pierwsze miejsce wywalczył Aleksander Lisiecki (MG 2), drugie ? Grzegorz Heczko (MG 2), a trzecie ? Marek Michna (MG 1).'

Zawody zostały zorganizowane przez piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz  Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich.

 
Walentynek czar Drukuj
poniedziałek, 14 lutego 2011 01:00

12  lutego w przeddzień Dnia Zakochanych zorganizowaliśmy dla osób dorosłych zabawę karnawałowo- walentynkową z zespołem muzycznym RI_JO. Uczestnicy zabawy  świetnie się bawili co widać na załączonych zdjęciach.

 
?Kolędujemy Małemu?- koncert kolęd i pastorałek Drukuj
poniedziałek, 31 stycznia 2011 01:00

30 stycznia  o godz. 15.00 w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich odbył się koncert kolęd  zorganizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich. Uczestnicy koncertu mogli wysłuchać  kolęd i pastorałek  w wykonaniu Kabaretowej Grupy Biesiadnej ??KGB? z Tarnowskich Gór. Odpowiedni nastrój,   aranżacja muzyczna oraz ciekawe  wprowadzenie przez narratora do każdej z kolęd  dopełniło całości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Proboszczowi  parafii za możliwość zoorganizowania koncertu.

 

Kolędujemy Małemu Kolędujemy Małemu

Kolędujemy Małemu Kolędujemy Małemu

 
Akcja zima w DDK-u Drukuj
piątek, 21 stycznia 2011 01:00

Podczas tegorocznych ferii zimowych organizowaliśmy dla dzieci pozostających  w mieście, zajęcia w ramach  ?AKCJI ZIMA 2011?.Odbywały się codziennie w godz.10.00-15.00 w dniach od 13 do 20 stycznia. Milusińskim zaproponowaliśmy bogaty program imprez każdego dnia, m. inn. wycieczki autokarowe do Krakowa i Szczyrku, wyjazd na kulig , lodowisko, basen, zajęcia taneczne .Każdego dnia w miły i ciekawy sposób spędzaliśmy czas wolny zwiedzając i dobrze się bawiąc. Dwa tygodnie brrrrrrdzo szybko minęły i trudno było nam się rozstać . Ale niedługo czas wakacji i już teraz zapraszamy na AKCJĘ LATO!

 
«pierwszapoprzednia91929394następnaostatnia»

Strona 93 z 94

facebookDzieje się ...

No images