Start Archiwum Imprezy
Imprezy
WARSZTATY COŚ Z NICZEGO Drukuj Email
środa, 15 listopada 2017 22:45

15 listopada w ramach cyklu warsztatów działań twórczych pn. „Coś z niczego” w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Brzezinach Śląskich zorganizowane zostały kolejne zajęcia. Podczas naszych warsztatów łączymy naukę i zabawę czyli w nawiązaniu do pór roku, jak i różnych okoliczności wykonujemy takie przedmioty jak dekoracje, prezenty czy zabawki. A wszystko to przy użyciu materiałów wtórnych i ciekawych pomysłów. Tym razem podczas spotkania wykonywaliśmy jesienne pocztówki.

 
ZDROWA I PIĘKNA Drukuj Email
piątek, 10 listopada 2017 00:00

6 listopada w ramach cyklu spotkań promujących zdrowie uczestnicy Klubu Aktywnych wzięli udział w prelekcji na temat „Jak przygotować organizm do zimy”. W czasie spotkania poruszane były następujące zagadnienia:

 • Jak przygotować zdrowy jadłospis na cały tydzień,
 • Jak zapobiegać przeziębieniu, a także jak ustrzec się przed wychłodzeniem jak i odmrożeniem organizmu.

Warto już dziś zacząć przygotowania organizmu na zimę, która w tym roku ma nas zaskoczyć mrozem i chłodem.

 
WSPÓLNE MUZYCZNE BIESIADOWANIE Z OKAZJI DNIA SENIORA Drukuj Email
wtorek, 24 października 2017 20:00

Jak co roku w naszym domu kultury obchody Dnia Seniora były bardzo uroczyste. Nasi uczestnicy Klubów Aktywnych i Seniora po raz kolejny pokazali, że są rozśpiewani, pełni życia i wigoru. Na sali było gwarno i wesoło, ciekawe konkursy i wspólne zabawy umilały wszystkim ten poniedziałkowy wieczór. Wspólne biesiadowanie z zespołem muzycznym „Duo Bend” odbyło się w miłej, rodzinnej atmosferze. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony wieczór pozostanie wszystkim uczestnikom na długo w pamięci:).

 
KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW – JESIENNE WIERSZYKI Drukuj Email
wtorek, 24 października 2017 14:56

W Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich 20 października odbyła się jedenasta już edycja Konkursu Recytatorskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym pn. „JESIENNE WIERSZYKI”.

Konkurs rozgrywany jest w czterech kategoriach wiekowych. Uczestnicy deklamują jeden utwór poetycki o tematyce jesiennej dostosowany do wieku, temperamentu i umiejętności dziecka. Celem konkursu jest rozwijanie w dzieciach wrażliwości na żywe słowo, uwrażliwienie na werbalny sposób wyrażania swoich emocji i potrzeb, zwracanie uwagi na poprawność wymowy. Jedni uczestnicy z wrodzoną pewnością, uśmiechem na twarzy i wdziękiem artystycznym pojawiali się na scenie, inni zaś z bardziej lub widoczną tremą prezentowali swoje utwory. Jury konkursu po przesłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniło następujących laureatów, jak i przyznało również  wyróżnienia w kategorii dzieci pięcioletnich i sześcioletnich.

 

 • W KATEGORII DZIECI 3 – LETNICH LAUREATEM ZOSTAŁ:
  • PIOTR KOSSA
 • W KATEGORII DZIECI 4 – LETNICH LAUREATEM ZOSTAŁ:
  • KAROL FIGURA
 • W KATEGORII DZIECI 5 – LETNICH LAUREATKĄ ZOSTAŁA:
  • DOROTA GROSS
   • A WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ: NICOLAS KOŁODZIEJ
 • W KATEGORII DZIECI 6 – LETNICH LAUREATKĄ ZOSTAŁA:
  • LENA WASIK
   • A WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁA: KINGA DŁUGI

 

Po emocjach związanych z recytacją, jak i po ogłoszeniu wyników przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków. Wszystkim uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów …

Poprawiony: czwartek, 26 października 2017 08:52
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 93

facebookDzieje się ...

No images