Start Archiwum Imprezy
Imprezy
WARSZTATY DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH "COŚ Z NICZEGO" Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2018 14:54

8 czerwca nasz dom kultury zorganizował dla dzieci w wieku przedszkolnym kolejne warsztaty działań twórczych pn. "Coś z niczego". Organizowane zajęcia mają pobudzać wyobraźnię i pokazać dzieciom, że bez szczególnych nakładów finansowych można wykonać pomysłowe, a zarazem praktyczne rzeczy, czyli zrobić tzw. "Coś z niczego". Tym razem zajęcia odbyły się w Miejskim Przedszkolu Nr 12 w Piekarach Śl., a ich tematem przewodnim były motyle.

Poprawiony: wtorek, 12 czerwca 2018 14:57
 
WYCIECZKA AUTOKAROWA DO WROCŁAWIA Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 14:26

Dnia 2 czerwca zorganizowaliśmy wycieczkę autokarową do Wrocławia. W programie wycieczki było zwiedzanie wrocławskiego ogrodu zoologicznego wraz z Afrykarium. Pani przewodnik przybliżyła nam unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym czarnego kontynentu. Dodatkowo mogliśmy się przyjrzeć małpom, słoniom, kojotom, nosorożcom i nie tylko. Tego dnia pogoda nam dopisała więc uczestnicy wycieczki z przyjemnością spacerowali i obserwowali zwierzęta.

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 09:52
 
"DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO" Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 14:11

Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich wspólnie z Panem Radnym Miasta Piekary Śląskie Panem Tadeuszem Wieczorkiem zorganizował 1 czerwca imprezę pn. "DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO".
Imprezę, która odbyła się na obiekcie Klubu Sportowego "Orzeł Biały" w Brzezinach Śl. otworzyła Weronika Bochenek uczennica Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13. która 1 czerwca w ramach nagrody konkursowej wcieliła się w rolę Prezydenta naszego miasta. uczestnikami imprezy byli uczniowie z MSP nr 14 i MSP nr 15 oraz przedszkolaki z MP nr 12 w Piekarach Śl. Honorowy patronat nad imprezę objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie, pani Sława Umińska - Duraj. Wśród organizatorów i sponsorów znalazły się lokalne firmy, a także Urząd Miasta, MOSiR, MPWiK, które zapewniły dzieciom mnóstwo atrakcji. Każdy uczestnik imprezy miał możliwość skorzystania z bezpłatnych atrakcji, w postaci dmuchańców, malowania twarzy, animacji z animatorami. Dodatkowo dla każdego dziecka przewidziano poczęstunek i słodkie niespodzianki. Imprezę uatrakcyjniły występy taneczne i sportowe w wykonaniu piekarskich grup dziecięco-młodzieżowych. Ponadto odbywały się międzyszkolne rywalizacje sportowe pomiędzy MSP nr 14 a MSP nr 15. 
Pierwsza część to mecz piłki nożnej, który wygrała drużyna z MSP nr 14. Chłopcy otrzymali z rąk Pani Prezydent oraz Pana Prezesa KS "Orzeł Biały" piłkę oraz Puchar. Druga część to blok konkurencji sportowych i animacji w ramach której dzieci brały udział w pokazie gigantycznych baniek mydlanych oraz konkurs plastyczny. Dla uczestników wszystkich konkurencji sportowych i konkursu plastycznego przewidziano nagrody. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili!!!

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 09:54
 
RODZINNA MAJÓWKA - IMPREZA PLENEROWA Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 14:00

W poniedziałek 28 maja w naszym ogrodzie odbyła się impreza plenerowa - Rodzinna Majówka. W imprezie udział wzięli uczestniczki Klubów działających w naszym domu kultury oraz mieszkańcy Domu Opieki Społecznej w Brzezinach Śl. W programie imprezy znalazł się m.in. występ zespołu wokalno-instrumentalnego APLAUZ SIXTY PLUS, grający muzykę popowo-rockową. Ponadto grupa taneczna UNDER FIRE przedstawiła krótki program artystyczno-taneczny.

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 10:01
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 100

facebook


BIP