Start Archiwum Imprezy
Imprezy
XI PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ Drukuj Email
czwartek, 15 marca 2018 17:36

14 marca w naszym domu kultury odbył się XI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "DO...RE...MI...". Głównym celem organizowanego przez nas już po raz jedenasty Przeglądu Piosenki jest promowanie dziecięcej twórczości, jak również zachęcenie dzieci do śpiewania. Uczestnicy licznie zagościli w naszych progach, a ich występy przed szeroką publicznością były pełne profesjonalizmu. Jury po przesłuchaniu wszystkich muzycznych prezentacji przystąpiło do wnikliwej oceny i tak wyłoniono następujących Laureatów w dwóch kategoriach:

SOLIŚCI: 
W KATEGORII DZIECI 4 - LETNICH
Laureatem została - JULIA JAWORSKA Z MSP NR 17

W KATEGORII DZIECI 5 - LETNICH
Laureatem została - LENA KUPKA Z MP NR 10

W KATEGORII DZIECI 6 - LETNICH
Laureatem została - NATALIA KULKA Z MP NR 3

PRZYZNANO RÓWNIEŻ DWA WYRÓŻNIENIA DLA:

MAŁGORZATY ZAWADZKIEJ Z MP NR 10
MARTYNY RAMFELD Z MP NR 17

ZESPOŁY:
W KATEGORII DZIECI 4 - LETNICH
Laureatem został - ZESPÓŁ Z MP NR 10 W SKŁADZIE:
NADIA GAJOWSKA I HANIA GAJOWSKA

W KATEGORII DZIECI 5 - LETNICH
Laureatem został - ZESPÓŁ Z MP NR 17 W SKŁADZIE:
ALEKSANDRA JARZĄBEK, NINA KUŹLIK, AGATA JANAS, MARIA CHOJNACKA, WERONIKA FLAJSZER I ANTONINA ZYGMUNIAK

W KATEGORII DZIECI 6 - LETNICH
Laureatem został - ZESPÓŁ Z MP NR 10 W SKŁADZIE:
MILENA BARON, AMELIA BARON I MARTYNA DZIACKO.

Zwycięzcom Przeglądu Piosenki Przedszkolnej przyznano statuetki i nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Raz jeszcze Laureatom i wszystkim uczestnikom gratulujemy, a rodzicom i nauczycielom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Poprawiony: piątek, 16 marca 2018 09:49
 
KOBIETA I WIOSNA Drukuj Email
wtorek, 13 marca 2018 18:48

9 marca w naszym domu kultury miało miejsce otwarcie wystawy malarstwa Pani Zofii Majerczyk - Owczarek pn. "KOBIETA I WIOSNA". Uroczyste otwarcie wystawy połączone było z wieczorem literacko-muzycznym z udziałem członków Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego. Wieczór poprowadziły: Aleksandra Bekus, Maria Herman, Bożena Noga i Bożena Związek. Autorki wieczoru w nawiązaniu do tematyki wystawy zaprezentowały utwory literackie, w tym także i utwory własnego autorstwa oraz muzyczne. Spotkanie upłynęło w atmosferze pięknej recytacji i radości.

Poprawiony: czwartek, 15 marca 2018 14:15
 
W KRAINIE EMOCJI Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2018 17:27

7 marca w naszym domu kultury odbyły się warsztaty połączone z zabawami edukacyjnymi dla najmłodszych pn. "W krainie emocji". W czasie zajęć dzieci poprzez różne formy zabawy, w tym i również plastyczne przyswoiły sobie świat emocji, nauczyły się wyrażać swoje uczucia w sposób werbalny i poza werbalny.

IMG_5912 IMG_5914 IMG_5915 IMG_5916

Poprawiony: czwartek, 08 marca 2018 20:50
 
WYJAZDOWY DZIEŃ KOBIET Drukuj Email
wtorek, 06 marca 2018 16:03

5 marca z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dni Kobiet uczestniczki działających w naszym domu kultury Klubów, wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego "RANCZO" w Proboszczowicach, aby wspólnie świętować swoje święto. W niepowtarzalnym i swojskim klimacie degustowałyśmy specjały regionu i wspólnie biesiadowałyśmy, nie zabrakło również wspólnych zabaw w tym i tanecznych, animacji i konkursów integracyjnych. Wspólnie spędzony czas był pełen radości, relaksu i rozmów, a jak się bawiłyśmy zobaczcie sami:).

Poprawiony: środa, 07 marca 2018 11:34
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 94

facebookDzieje się ...

No images