Start Archiwum Imprezy
Imprezy
KULTURA NA ŚNIADANIE Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2018 15:41

16 czerwca w Dzielnicowym Domu kultury w Brzezinach Śląskich odbyło się pierwsze w tym roku plenerowe spotkanie miłośników sztuki i dobrej zabawy pn. "Kultura na śniadanie". Impreza, która odbyła się na terenie naszego ogrodu, adresowana była do całych rodzin. W programie imprezy każdy mógł znaleźć coś dla siebie min. prowadzone były warsztaty rysunku i malarstwa w plenerze z Marianem Ilgą, zajęcia ruchowe z Martą Baran, odbyły się również popisy sekcji gitarowej i keyboardowej. Ponadto wystąpił zespół uczniów z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 12 w Piekarach Śląskich i zespół taneczny UNDER FIRE działający przy naszym domu kultury. Na zakończenie spotkania wysłuchaliśmy występu wokalnego w wykonaniu Wiktora Trojanowskiego.

Poprawiony: środa, 20 czerwca 2018 20:10
 
PIKNIK RODZINNY Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2018 14:58

W dniu 10 czerwca Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich zorganizował Piknik Rodzinny. Podczas imprezy znalazło się wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych uczestników. Wystąpił zespół muzyczny NasTroje, zespół taneczny UNDER FIRE oraz Magdalena Pal. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci w postaci dmuchańców, malowania twarzy, czy pokazu gigantycznych baniek mydlanych.

Poprawiony: sobota, 16 czerwca 2018 07:49
 
WARSZTATY DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH "COŚ Z NICZEGO" Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2018 14:54

8 czerwca nasz dom kultury zorganizował dla dzieci w wieku przedszkolnym kolejne warsztaty działań twórczych pn. "Coś z niczego". Organizowane zajęcia mają pobudzać wyobraźnię i pokazać dzieciom, że bez szczególnych nakładów finansowych można wykonać pomysłowe, a zarazem praktyczne rzeczy, czyli zrobić tzw. "Coś z niczego". Tym razem zajęcia odbyły się w Miejskim Przedszkolu Nr 12 w Piekarach Śl., a ich tematem przewodnim były motyle.

Poprawiony: wtorek, 12 czerwca 2018 14:57
 
WYCIECZKA AUTOKAROWA DO WROCŁAWIA Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 14:26

Dnia 2 czerwca zorganizowaliśmy wycieczkę autokarową do Wrocławia. W programie wycieczki było zwiedzanie wrocławskiego ogrodu zoologicznego wraz z Afrykarium. Pani przewodnik przybliżyła nam unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym czarnego kontynentu. Dodatkowo mogliśmy się przyjrzeć małpom, słoniom, kojotom, nosorożcom i nie tylko. Tego dnia pogoda nam dopisała więc uczestnicy wycieczki z przyjemnością spacerowali i obserwowali zwierzęta.

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 09:52
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 98

facebook