Start Archiwum Imprezy
Imprezy
PIKNIK W ZIELONEJ Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2018 18:31

1 października uczestnicy Klubu Aktywnych wybrali się na piknik kulturalno-rekreacyjny do Zielonej. Podczas wspólnego pobytu nie zabrakło spaceru ścieżką przyrodniczo-edukacyjną, słodkiego poczęstunku, grillu i wspólnego biesiadowania. Pogoda nam dopisała, a wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, aż żal było nam wyjeżdżać.

 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2018 18:23

25 września w naszym domu kultury odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki, prócz umiejętności graczy, miały przypomnieć uczestnikom o zasadach fair play i zdrowej rywalizacji. Po długiej i zaciętej grze, zostali wyłonieni następujący uczestnicy turnieju:

I miejsce - Mateusz Miarka

II miejsce - Błażej Wieczorek

III miejsce - Wojciech Kupka

Raz jeszcze zwycięzcom gratulujemy!

 
FESTYN KULTURALNO-SPORTOWY "POŻEGNANIE LATA" Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2018 18:14

Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śl wspólnie z Radnym Miasta Piekary Śląskie Panem Tadeuszem Wieczorkiem zorganizował 15 września na obiekcie Klubu Sportowego Orzeł Biały w Brzezinach Śl. festyn kulturalno-sportowy pn. "Pożegnanie Lata". Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wysłuchaliśmy Górniczej Orkiestry Dętej Piekary - Julian i zespołów "Wesoła Biesiada" i Mirek Jędrowski SHOW. Ponadto, dla dzieci zorganizowano konkurs plastyczny na dużym formacie, konkurencje sportowe, gry i zabawy z animatorami oraz liczne atrakcje w postaci dmuchańców, malowania twarzy i słodkich niespodzianek.

Poprawiony: poniedziałek, 08 października 2018 18:21
 
WARSZTATY DLA PRZEDSZKOLAKÓW - COŚ Z NICZEGO Drukuj Email
wtorek, 11 września 2018 16:48

10 września Dzielnicowy Dom Kultury dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 12 zorganizował po wakacyjnej przerwie pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów działań twórczych pn. COŚ Z NICZEGO. Organizowane przez nas zajęcia mają pobudzić wyobraźnię i pokazać dzieciom, jak bez szczególnych nakładów finansowych można wykonać praktyczne i pomysłowe rzeczy, czyli tzw. "coś z niczego". Tematem pierwszych zajęć były pocztówki z wakacji, które dzieci wykonywały przy użyciu papieru, serwetek, słomek i taśmy. Wykonane kartki z całą pewnością będą dobrą pamiątką z wakacji.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 100

facebook


BIP