Start Archiwum Imprezy
Imprezy
ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY - IMPREZA DLA DZIECI Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2018 14:27

W dniu 29 listopada w naszym domu kultury odbył się Andrzejkowy bal dla dzieci. Tego wieczoru zawitały do nas kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, spotkać można było także wróżki, królewny, królewiczów, rycerzy i nie tylko ... . Dzieci doskonale się bawiły, nieustannie wirowały przy skocznych rytmach, a na naszym parkiecie podczas wspólnych pląsów robiło się kolorowo. Wszyscy uczestnicy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwil zmęczenia.

 

Poprawiony: poniedziałek, 03 grudnia 2018 16:06
 
WYJAZD KLUBU "KUŹNI TALENTÓW" Drukuj Email
wtorek, 27 listopada 2018 18:43

23 listopada uczestnicy Klubu "Kuźnia Talentów" udali się do Siemianowickiego Centrum Kultury na warsztaty rękodzieła. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Zameczku i części parku wraz z historycznymi postaciami rodziny Rheinbabenów. Po krótkiej lekcji historii był również czas na relaks w szklarni połączony z kawą i wspólnymi rozmowami. Pomimo listopadowego okresu, uczestnikom nie brakowało dobrych nastrojów, pozytywnej energii i okazji do rozwijania talentów i pasji.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2018 20:30
 
SPOTKANIE Z ANDRZEJEM SODOWSKIM Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2018 19:31

W naszym domu kultury mamy zaszczyt prezentować w okresie od 2 do 30 listopada prace malarskie Andrzeja Sodowskiego. W ramach wystawy Pan Sodowski podczas wieczoru autorskiego, który odbył się 19 listopada, przybliżył uczestnikom spotkania swoją twórczość oraz zachęcał do rozwijania swoich ukrytych talentów. Nie trzeba być profesjonalistą, aby dzielić się swoimi pasjami i zdolnościami. Autor wystawy jest założycielem i liderem Chorzowskiej Grupy Plastycznej "Krajcok'12". W swoim dorobku twórczym ma już 30 wystaw indywidualnych, brał udział w licznych wystawach zbiorowych, konkursach, imprezach charytatywnych. Pan Sodowski jest także aktywistą społecznym, w tym przewodniczącym Chorzowskiej Rady Seniorów oraz członkiem Związku Górniczego.

 
"ZDOWA I PIĘKNA" - SPOTKANIE Z FARMACEUTĄ Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2018 18:41

W dniu 19 listopada w ramach cyklu spotkań promujących zdrowie pn. "Zdrowa i piękna" w naszym domu kultury zostało zorganizowane kolejne spotkanie z farmaceutą. Tematem tegoż spotkania była witalność seniora. Prelegentka opowiadała o suplementach diety oraz o witaminach, ogólnie dostępnych bez recepty czyli o tych, które znajdują się w warzywach i owocach. Ponadto, farmaceutka zachęcała do zdrowego odżywiania się jak i korzystania ze środków wzbogaconych o naturalne składniki pochodzenia roślinnego (np. Ginko Biloba, Żeń-Szeń). Są one pomocnym środkiem w utrzymaniu witalności i zdrowego organizmu. Warto pamiętać, że witaminy dla seniorów wpływają na pamięć, poprawę krążenia i wzroku.

Poprawiony: poniedziałek, 19 listopada 2018 19:20
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 100

facebook


BIP