Start Archiwum Imprezy
Imprezy
RODZINNA MAJÓWKA - IMPREZA PLENEROWA Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 14:00

W poniedziałek 28 maja w naszym ogrodzie odbyła się impreza plenerowa - Rodzinna Majówka. W imprezie udział wzięli uczestniczki Klubów działających w naszym domu kultury oraz mieszkańcy Domu Opieki Społecznej w Brzezinach Śl. W programie imprezy znalazł się m.in. występ zespołu wokalno-instrumentalnego APLAUZ SIXTY PLUS, grający muzykę popowo-rockową. Ponadto grupa taneczna UNDER FIRE przedstawiła krótki program artystyczno-taneczny.

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 10:01
 
FINAŁ KONKURSU "PRZEDSZKOLAK ROKU 2018" Drukuj Email
czwartek, 24 maja 2018 13:49

24 maja w czwartek o godzinie 10.00 w naszym domu kultury odbył się Finał Konkursu "PRZEDSZKOLAK ROKU 2018". Do finału zakwalifikowali się:

MIKOŁAJ BRONIOWSKI Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI 
KINGA DŁUGI Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5
KINGA KAMIŃSKA Z ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 
MONIKA LIZNIEWICZ Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 3
EMILIA BADORA Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 4
NATALIA ZABIEGAŁA Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 4

Konkurs ten adresowany był do dzieci z terenu miasta Piekary Śląskie. A jego głównym celem było umożliwienie najmłodszym sprawdzenia swoich umiejętności artystycznych, poprzez autoprezentację wykonaną w formie muzycznej lub słownej. Ponadto finaliści musieli wykazać się sprawnością manualną, elokwencją, koncentracją uwagi, a także logicznością myślenia. Podczas konkursu nie tylko dzieciom, jak i rodzicom, towarzyszyły ogromne emocje. Wszystkie dzieci były bardzo dobrze przygotowane, jednak zwyciężyć mogło tylko jedno, i tak PRZEDSZKOLAKIEM ROKU 2018 została:

EMILIA BADORA Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 4

Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Dzieci świetnie się bawiły, a atmosfera udzieliła się również dorosłym. Jeszcze raz gratulujemy finalistom i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2018 16:29
 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY Drukuj Email
wtorek, 15 maja 2018 18:31

15 maja w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki, prócz umiejętności graczy, miały przypomnieć najmłodszym o zasadach fair play oraz zdrowej rywalizacji. Po długiej i zaciętej grze, zostali wyłonieni i nagrodzeni następujący uczestnicy turnieju:

I MIEJSCE - MATEUSZ MIARKA

II MIEJSCE - KACPER WIECZOREK

III MIEJSCE - KSAWERY ŻAK

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom :)

Poprawiony: wtorek, 15 maja 2018 18:39
 
WARSZTATY DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH "COŚ Z NICZEGO" Drukuj Email
środa, 09 maja 2018 14:25

9 maja nasz dom kultury zorganizował dla dzieci w wieku przedszkolnym kolejne warsztaty działań twórczych pn."Coś z niczego". Organizowane zajęcia mają pobudzać wyobraźnię oraz pokazać dzieciom, że bez szczegółowych nakładów finansowych można wykonać pomysłowe, a zarazem praktyczne rzeczy, czyli zrobić tzw. "coś z niczego".  Tym razem zajęcia odbyły się w Miejskim Przedszkolu Nr 13 w Piekarach Śląskich, a ich tematem przewodnim były "żaby, żabki i ropuchy".

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 94

facebookDzieje się ...

No images