Start Archiwum Imprezy
Imprezy
WARSZTATY "COŚ Z NICZEGO" Drukuj Email
piątek, 04 stycznia 2019 12:32

4 stycznia 2019 roku Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich zorganizował dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 12 warsztaty edukacyjno-plastyczne w ramach cyklu "Coś z niczego". Nawiązując do okresu karnawałowego. wspólnie z dziećmi wykonaliśmy barwne maski karnawałowe, a na zakończenie zajęć zaśpiewaliśmy razem piosenkę o zimowym ulubieńcu, pingwinku.

 

 
SYLWESTER 2018 Drukuj Email
środa, 02 stycznia 2019 18:41

Kolejny rok przeminął, czas zacząć nowy rozdział w życiu z nowymi postanowieniami. Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich hucznie przywitał 2019 rok. Sylwestrowa zabawa rozpoczęła się o godzinie 20:00 pyszną kolacją, a przez resztę nocy goście bawili się przy dźwiękach zespołu muzycznego Akcentis. Wszyscy radośnie przywitali Nowy Rok lampką szampana i dużymi uśmiechami, a z dworu już w pierwszej minucie 2019 dojrzeć można było przepiękne fajerwerki z wszystkich stron naszego miasta.

 

 
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE KLUBU "KUŹNIA TALENTÓW" Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2018 15:26

Dnia 14 grudnia w naszym domu kultury odbyło się spotkanie świąteczne klubu "Kuźnia Talentów". Panie zasiadły przy odświętnym stole, udekorowanym między innymi ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Tradycyjnie jak co roku, zawitał do Pań Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Radości nie było końca. Tamtego popołudnia wszyscy wrócili do domu z uśmiechem na twarzy, ciepłym sercem i dobrymi wspomnieniami.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 17 grudnia 2018 15:30
 
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KARTKA BOŻONARODZENIOWA" Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2018 18:29

Dnia 12 grudnia w naszym domu kultury odbył się finał konkursu pn. "kartka BOŻONARODZENIOWA". Nasz konkurs skierowany był dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jego celem było rozbudzenie wrażliwości estetycznej dzieci, zaprezentowanie ciekawych technik plastycznych oraz kształtowanie i rozwijanie dziecięcej wyobraźni estetycznej. Do naszej placówki napłynęło wiele prac, które zostały ocenione pod kątem oryginalności pomysłu, wyobraźni w zakresie przedstawienia tematu oraz precyzji wykonania. Chociaż wybór był ciężki, a wszystkie prace przepięknie wykonane, udało się wybrać laureatów. Ich lista prezentuje się następująco:

Nikodem Nadolny z MP nr 4

Agata Lubczyńska z MP nr 1

Karol Figura z MP nr 4

Leon Grabowski z MP nr 1

Szymon Wytrwał z MP nr 17

Kacper Marczak z MP nr 17

Paulina Parzniowska z MP nr 7

Amelia Tokarz z MP nr 1

Zuzanna Lasok z MP nr 7

Milena Glińska z MP nr 4

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 98

facebook