Start Archiwum Imprezy
Imprezy
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROZEGRANY Drukuj Email
wtorek, 15 maja 2018 18:31

15 maja w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki, prócz umiejętności graczy, miały przypomnieć najmłodszym o zasadach fair play oraz zdrowej rywalizacji. Po długiej i zaciętej grze, zostali wyłonieni i nagrodzeni następujący uczestnicy turnieju:

I MIEJSCE - MATEUSZ MIARKA

II MIEJSCE - KACPER WIECZOREK

III MIEJSCE - KSAWERY ŻAK

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom :)

Poprawiony: wtorek, 15 maja 2018 18:39
 
WARSZTATY DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH "COŚ Z NICZEGO" Drukuj Email
środa, 09 maja 2018 14:25

9 maja nasz dom kultury zorganizował dla dzieci w wieku przedszkolnym kolejne warsztaty działań twórczych pn."Coś z niczego". Organizowane zajęcia mają pobudzać wyobraźnię oraz pokazać dzieciom, że bez szczegółowych nakładów finansowych można wykonać pomysłowe, a zarazem praktyczne rzeczy, czyli zrobić tzw. "coś z niczego".  Tym razem zajęcia odbyły się w Miejskim Przedszkolu Nr 13 w Piekarach Śląskich, a ich tematem przewodnim były "żaby, żabki i ropuchy".

 
"POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE" - DEBATA Drukuj Email
wtorek, 08 maja 2018 15:39

7 maja w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śl., odbyła się debata społeczna zorganizowana w ramach akcji profilaktycznej pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie poprowadziła Profilaktyk z piekarskiej komendy policji st. sierż. Aleksandra Zydyk. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o działaniach oszustów, którzy często próbują wyłudzić od osób starszych pieniądze za pomocą takich popularnych metod jak np."na wnuczka", pracownika energetyki czy też NFZ. Przypomniane również zostały bezpieczne zasady poruszania się po drogach. Policjantka podkreśliła jak istotne i ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Dzięki współpracy z piekarskim WOPR- em, słuchaczki mogły dowiedzieć się także jak udzielić pierwszej pomocy oraz co zrobić w sytuacji kryzysowej. W trakcie spotkania, które przebiegało w bardzo miłej atmosferze, przedstawione także zostały możliwości jakie daje mieszkańcom Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na zakończenie spotkania rozdano pamiątkowe odblaski, które odpowiednio wykorzystane sprawią, że nasi seniorzy będą bardziej widoczni na drodze.

Poprawiony: wtorek, 08 maja 2018 16:27
 
ZAGRAJ Z NAMI W ZIELONE Drukuj Email
środa, 02 maja 2018 14:15

25 kwietnia w naszym domu kultury odbyła się impreza dla dzieci połączona z warsztatami manualnymi p.n. "ZAGRAJ Z NAMI W ZIELONE". Celem zajęć było uświadomienie najmłodszym jak ważne w naszym życiu jest dbanie o środowisko naturalne oraz recykling surowców wtórnych. Pierwsza część obejmowała gry i zabawy w plenerze, zaś w drugiej części uczestnicy wykorzystując swoją kreatywność wykonali wspólną pracę plastyczną - ekologiczne miasto.

Poprawiony: wtorek, 08 maja 2018 16:30
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 90

facebookDzieje się ...

No images