Start Archiwum Imprezy "DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO"
"DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO" Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 14:11

Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich wspólnie z Panem Radnym Miasta Piekary Śląskie Panem Tadeuszem Wieczorkiem zorganizował 1 czerwca imprezę pn. "DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO".
Imprezę, która odbyła się na obiekcie Klubu Sportowego "Orzeł Biały" w Brzezinach Śl. otworzyła Weronika Bochenek uczennica Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13. która 1 czerwca w ramach nagrody konkursowej wcieliła się w rolę Prezydenta naszego miasta. uczestnikami imprezy byli uczniowie z MSP nr 14 i MSP nr 15 oraz przedszkolaki z MP nr 12 w Piekarach Śl. Honorowy patronat nad imprezę objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie, pani Sława Umińska - Duraj. Wśród organizatorów i sponsorów znalazły się lokalne firmy, a także Urząd Miasta, MOSiR, MPWiK, które zapewniły dzieciom mnóstwo atrakcji. Każdy uczestnik imprezy miał możliwość skorzystania z bezpłatnych atrakcji, w postaci dmuchańców, malowania twarzy, animacji z animatorami. Dodatkowo dla każdego dziecka przewidziano poczęstunek i słodkie niespodzianki. Imprezę uatrakcyjniły występy taneczne i sportowe w wykonaniu piekarskich grup dziecięco-młodzieżowych. Ponadto odbywały się międzyszkolne rywalizacje sportowe pomiędzy MSP nr 14 a MSP nr 15. 
Pierwsza część to mecz piłki nożnej, który wygrała drużyna z MSP nr 14. Chłopcy otrzymali z rąk Pani Prezydent oraz Pana Prezesa KS "Orzeł Biały" piłkę oraz Puchar. Druga część to blok konkurencji sportowych i animacji w ramach której dzieci brały udział w pokazie gigantycznych baniek mydlanych oraz konkurs plastyczny. Dla uczestników wszystkich konkurencji sportowych i konkursu plastycznego przewidziano nagrody. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili!!!

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 09:54
 

facebook