Start
Imprezy


NAM W DUSZY GRA 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
piątek, 21 czerwca 2019 13:19

Po raz kolejny uczniowie naszych sekcji muzycznych zaprezentowali swoje zdolności nabyte w minionym roku pod pilnym okiem pana Wiktora Trojanowskiego i pana Adama Maczinosek. W ogrodzie naszego Domu Kultury goście mogli rozkoszować się piękną pogodą jak i niesamowitymi młodymi talentami. Uczniowie zagrali wiele melodii popularnych i ludowych, utwory muzyki filmowej oraz klasyki. Wśród dźwięków keyboardu i gitar, usłyszeć można było również trąbkę oraz popisy wokalne.

 

 
ZA NAMI FESTYN RODZINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
wtorek, 11 czerwca 2019 17:51

Dnia 8 czerwca na Stadionie KS Orzeł Biały odbył się Festyn Rodzinny z okazji 100 – lecia parafii pw. NSPJ w Brzezinach Śląskich. Organizatorami byli: Radny Rady Miasta Piekary Śląskie Tadeusz Wieczorek, Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich oraz Urząd Miasta Piekary Śląskie. Wydarzenie patronatem honorowym objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj. W trakcie festynu można było podziwiać występy artystyczne przedszkolaków oraz uczniów z placówek oświatowych w Brzezinach Śląskich. Nie zabrakło pokazów tanecznych w wykonaniu grupy Under Fire i piekarskich mażoretek Azaria. Przed publicznością zaprezentowała się także Górnicza Orkiestra Dęta Julian. W ramach festynu odbył się koncert zespołu Gryfon oraz występ zespołu Nastroje. Muzycy niejedną parę porwali do tańca. Dużą popularnością cieszyły się także bezpłatne dmuchańce, malowanie twarzy oraz konkurs plastyczny i warsztaty rękodzieła. Dla każdego, w to upalne i słoneczne popołudnie, znalazło się coś miłego jak np. słodki poczęstunek i kiełbaska z grilla. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Poprawiony: wtorek, 11 czerwca 2019 18:12
 
ZNAMY ZWYCIĘZCĘ GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
poniedziałek, 10 czerwca 2019 19:22

Dnia 4 czerwca w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich odbyło się zwieńczenie Turniejów Tenisa Stołowego – Grand Prix. Wydarzenie było podsumowaniem całorocznych zmagań rozgrywek, w których udział wzięły dzieci i młodzież. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale odbywała się fair play. Wyłonieni zostali zwycięzcy. Grand Prix zdobył Mateusz Miarka, na miejscu drugim uplasował się Błażej Wieczorek, zaś miejsce trzecie jako ostatnie na podium zdobył Kacper Sztuka. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach turniejowych!!!

 

 
DZIEŃ DZIECKA W DDK PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 06 czerwca 2019 15:12

1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej placówce odbyła się impreza plenerowa dedykowana wszystkim dzieciom. Atrakcji podczas słonecznego i upalnego popołudnia nie zabrakło. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz magii, przygotowany właśnie na tę okazję, podczas którego z zaciekawieniem można było śledzić, a przy tym uczyć się tajników czarowania. Spora kolejka dzieciaków ustawiła się do malowania twarzy oraz do konkursów plastycznych zwieńczonych nagrodami. Uczestnicy imprezy plenerowej mieli możliwość zobaczyć także pokaz baniek mydlanych i skręcania balonów.

Galeria zdjęć.

Poprawiony: piątek, 07 czerwca 2019 17:42
 
PIKNIK MAJOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
środa, 29 maja 2019 12:36

W poniedziałek 27 maja w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich odbył się Piknik Majowy. Na wszystkich przybyłych czekał słodki poczęstunek oraz kawa i herbata. Plenerowa zabawa z zespołem Akcentis porwała do tańca niejedną parę. Przygotowano także konkurs z drobnymi upominkami. Nie zabrakło również dowcipów, wesołego nastroju oraz dobrych humorów. Pogoda nam dopisała, więc ten dzień można uznać za jak najbardziej udany. Dziękujemy wszystkim gościom i zapraszamy za rok!


Galeria zdjęć

Poprawiony: środa, 19 czerwca 2019 17:30
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 81

facebook


BIP