Witamy na stronach DDK Dąbrowka Wielka
„Piekary Tańczą” – VII edycja konkursu tańca współczesnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 26 marca 2015 15:07

To już VII edycja konkursu tańca współczesnego organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej. Zapraszamy młodzież gimnazjalną oraz licealną do wzięcia udziału w konkursie, którego głównym celem jest krzewienie tańca jako formy spędzania wolnego czasu wśród młodzieży, integracja środowisk tanecznych, konfrontacja dorobku tanecznego młodych ludzi i zespołów. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: mini formacje oraz występy indywidualne. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia. Występy uczestników odbędą się 29 kwietnia w DDK w Dąbrówce Wielkiej o godz. 10.00. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową zamieszczamy poniżej.

Poprawiony: piątek, 27 marca 2015 07:39
 
Wycieczka autokarowa – Opole i okolice PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 26 marca 2015 14:56

Pierwszą w tym roku wycieczkę autokarową organizuje Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej. Już 25 kwietnia zapraszamy zainteresowanych na wyjazd do Opola, gdzie zwiedzimy miasto wraz z przewodnikiem. Zobaczymy najciekawsze miejsca jednego z najstarszych miast Polski, usłyszymy legendę o Św. Wojciechu, a podczas zwiedzania odbędzie się konkurs z drobnymi nagrodami. W planie wyjazdu znalazła się również Moszna i Kamień Śląski. W obydwu miejscach zwiedzimy zamki z przewodnikiem oraz znajdziemy czas dla siebie. To wszystko proponujemy za jedyne 40 zł. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy przyjmuje dom kultury pod numerem tel.: 32 383 03 30.

 
"Zajączkowe niespodzianki" - gra plenerowa dla dzieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
wtorek, 24 marca 2015 14:01

Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej organizuje 1 kwietnia dla dzieci grę plenerową pn.”Zajączkowe niespodzianki”. Już po raz drugi dzieci w wieku od 5 do 10 lat będą szukać ukrytych na terenie domu kultury czekoladowych jajeczek. Ten uczestnik zabawy, który zbierze ich najwięcej otrzyma drobną niespodziankę. W grze przewidziano także bonusy oraz zagadki i rebusy. Serdecznie zapraszamy dzieciaki na godz. 11.00 do DDK. Wstęp jest bezpłatny!

 
Turniej Darta dla dzieci – rozgrywki międzyszkolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 26 marca 2015 13:53

13 kwietnia w Dzielnicowym Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej odbędzie się dla dzieci Turniej Darta. W rozgrywkach zmierzą się uczniowie piekarskich szkół. Sportowe spotkanie to idealna okazja do zdrowej rywalizacji oraz zintegrowania się grupy. Początek rozgrywek o godz.10.00.

Poprawiony: piątek, 27 marca 2015 12:18
 
WYSTAWA KARTEK HALINY MULARCZYK-WAWOCZNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
poniedziałek, 02 marca 2015 17:19

Od 5 marca można oglądać w Dzielnicowym Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej wystawę kartek Haliny Mularczyk-Wawoczny. Kartki okolicznościowe, świąteczne oraz zaproszenia, ozdabiane są trudnym i czasochłonnym haftem matematycznym, dzięki któremu każda stanowi niepowtarzalne i oryginalne dzieło. Samych technik wyszywania jest bowiem wiele. Jak przekonuje autorka, wyszywać można cały obrazek, albo tylko jego kontury i to na wiele sposobów. Efekty tej żmudnej, ale także bardzo przyjemnej pracy, można podziwiać w DDK do 10 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony: poniedziałek, 02 marca 2015 17:28
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2