Witamy na stronach DDK Dąbrowka Wielka
SUKCES NA FESTIWALU ARTYSTYCZNYM DZIECI I MŁODZIEŻY! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 kwietnia 2014 09:13

Miło nam poinformować, że zespół wokalny „Nice Girls” prowadzony przez p. Jolantę Lubojańską – Kopydłowską, który prezentował się 8 kwietnia 2014r. na Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich zajął - I miejsce w kategorii zespołów muzycznych. GRATULUJEMY!!!

 
WYSTAWA „NASZE PIEKARY” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 kwietnia 2014 16:35

Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej zaprasza do obejrzenia wystawy pn. „Nasze Piekary”. Wystawa została zorganizowana w związku z rocznicą śmierci Wawrzyńca Hajdy – śląskiego Wernyhory. Autorem wystawy jest Pan Antoni Potempa, a honorowy Patronat nad wystawą objął Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Stanisław Korfanty.

 
„PIEKARY TAŃCZĄ” - VI edycja konkursu tańca współczesnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 marca 2014 20:40

Już po raz VI Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej organizuje konkurs tańca współczesnego pn. „Piekary Tańczą”. Tym razem do konkursu zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Prezentacje indywidualne, a także mini formacji będziemy mogli zobaczyć w DDK już 30 kwietnia o godz. 11.00. Na zgłoszenia uczestników czekamy do 23 kwietnia. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową zamieszczamy poniżej. Zapraszamy do udziału w konkursie, dla zwycięzców przewidziano nagrody!!!

 
Świat w kawałkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 kwietnia 2014 16:38

 

 
„Gdy okładka zdobi książkę”- rusza konkurs w DDK!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 marca 2014 20:30

Z dniem 1 kwietnia rusza konkurs organizowany z okazji przypadającego w tym miesiącu Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Konkurs pn. „Gdy okładka zdobi książkę”, adresowany jest dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Jego głównym celem jest zachęcanie dzieci do czytania książek, motywowanie uczniów do tworzenia samodzielnych i oryginalnych prac, a także rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej wśród dzieci. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który potrwa do 18 kwietnia. Szczegółowy regulamin zamieszczamy poniżej. Na zwycięzców czekają nagrody!!!

 

Poprawiony: wtorek, 25 marca 2014 22:03