Witamy na stronach DDK Dąbrowka Wielka
Wystawa malarstwa Renaty Miglus. Drukuj Email

24 listopada o godz. 18.00 zapraszamy do Dzielnicowego Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej na wernisaż wystawy malarstwa Renaty Miglus. Piekarzanka, która zawodowo pracowała jako pielęgniarka, wiele lat spędziła za granicą. Po powrocie na stałe zamieszkała w Dąbrówce Wielkiej – miejscu urodzenia. Jak sama mówi, zamiłowanie do malarstwa kiełkowało w niej od dawna. Dzisiaj, mając więcej czasu wolnego, spełnia swoje marzenia, poświęcając każdą wolną chwilę malarstwu. Aktywnie uczestniczy także w zajęciach Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, udowadniając, że nigdy nie jest za późno, by się uczyć i podejmować nowe wyzwania.

Na wystawie prezentowane będą zatem efekty pasji – pejzaże, portrety oraz martwa natura - słowem wszystko, co może inspirować. Wystawa będzie czynna do 19 grudnia, w godzinach pracy DDK.

 
Ozdoby świąteczne – warsztaty rękodzieła. Drukuj Email

26 listopada o godz. 17.00 zapraszamy do Dzielnicowego Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej osoby dorosłe na warsztaty rękodzieła. Podczas spotkania uczestnicy wykonają świąteczne ozdoby – począwszy od kolorowych bombek, przez ręcznie zdrobnione kartki, skończywszy na choinkach. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 
WYCIECZKA AUTOKAROWA DO WROCŁAWIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 06 listopada 2014 15:25

Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej organizuje w dniu 8 grudnia wycieczkę autokarową do Wrocławia. W programie m.in. zwiedzania miasta wraz z przewodnikiem oraz czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wyjazd o godz. 7.00. Zapisy i bliższe informacje można uzyskać w placówce DDK.

 

Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2014 13:01
 
Andrzejki dla dzieci ! PDF Email
wtorek, 18 listopada 2014 12:56

28 listopada o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci do Dzielnicowego Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej na andrzejkowe lanie wosku. Podczas spotkania najmłodsi będą mieli okazję powróżyć oraz wziąć udział w andrzejkowych zabawach. Przewidziano także słodki poczęstunek oraz zabawę taneczną. Wstęp jest bezpłatny!

 
Mikołaj odwiedzi DDK! PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
środa, 29 października 2014 00:00

Już 4 grudnia zapraszamy najmłodszych na zabawę mikołajkową z Bernadetą Kowalską i przyjaciółmi! W programie m. in. spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz Elfami, a także prezent dla każdego dziecka. Podczas spotkania nie zabraknie oczywiście wesołej zabawy oraz pamiątkowych zdjęć. Zapisy przyjmowane są w placówce DDK oraz pod numerem tel. 32 383 03 30 już od 3 listopada. Koszt 35 zł. Serdecznie zapraszamy!