Witamy na stronach DDK Dąbrowka Wielka
Wernisaż malarstwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 18 grudnia 2014 21:49

 

 
WYSTAWA MALARSTWA JANA WIKTORA URBAŃCZYKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 18 grudnia 2014 21:45

Już 5 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy do Dzielnicowego Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej na otwarcie wystawy malarstwa Jana Wiktora Urbańczyka.

Jan Urbańczyk swoją przygodę z rysunkiem, malarstwem i fotografią rozpoczął dawno temu. Maluje techniką olejną, pastelem oraz akwarelą, zainspirowany otaczającym go pięknem i dziełami mistrzów. Przyroda, pejzaże, martwa natura, architektura, akty i portrety to ulubione tematy. Stara się, by każdy z obrazów miał swój niepowtarzalny klimat. Do tej pory brał udział w licznych wystawach i otwartych konkursach plastycznych, nie tylko w rodzimych Siemianowicach, ale również w Katowicach, Radlinie, Chorzowie, Nakle, Świętochłowicach, Rudzie Śląskiej, Pyskowicach, Koziegłowach i Woźnikach. Nadszedł zatem czas, by swoje prace zaprezentować także w Piekarach Sląskich. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

TURNIEJE BRYDŻA SPORTOWEGO W DDK!

 

 
ZABAWA SYLWESTROWA W DDK! PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
wtorek, 02 grudnia 2014 16:34

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej organizuje zabawę sylwestrową. Do tańca przygrywać będzie DJ. Nie zabraknie zatem światowych hitów, muzyki disco oraz najnowszych przebojów. Cena obejmuje kawę i ciastko, ciepłą kolację, zimne napoje oraz lampkę szampana. Ilość miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy! Zapisy oraz dodatkowe informacje w placówce DDK oraz pod numerem telefonu: 32 383 03 30.

 

Poprawiony: czwartek, 18 grudnia 2014 07:23
 
Zaproszenie na prelekcję PDF Drukuj Email
Wpisany przez ddk   
czwartek, 18 grudnia 2014 21:42